Hakkımızda

Türkiye'nin En Yenilikçi DİJİTAL UZMAN EKİBİ

Kılıç Dijital, 2020 Yılından Beri Aktif Olarak Dijital Sektöre Atılım Yapmış ve Projeler Üretmiştir.Amacımız ve Odak noktamız şeffaf bir süreç ile Dijital Sektörde sizinde var olmanızı sürdürmektir.

0
Üretilen Gönderi
0
Yönetilen Hesap
0
Danışmanlık Verilen Şirket
0
Başarılı Proje

2020'de Nasıl Başladık?

Kılıç Dijital'in ilk Reklam Danışmanlığı, Şirketlerin Müşterilerine Ulaşmasına yardımcı olarak 2020'de başlatıldı. İlk yılda 30'dan fazla Şirketi Müşterilerine Ulaşmasına yardımcı olduk.

Topluluğumuzu 2021'de Kurduk

Kılıç Dijital, dünyanın her yerinden her türlü Şirket için bir Danışmanlık Çözümü Üreterek başladı. İlk Reklamınızı bizim aracılığımızla başlatırsanız, sizi bir dizi hedef kitleye bağlayabilir ve mesajınızı iletebiliriz. 2020'den itibaren Müşterilerinizi Size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

2022'de Aktif Olarak Globale Açılmaya karar verdik

Reklamlar dünyanın her yerinden insanlar arasında popüler hale geldikçe, Kılıç Dijital Müşteri ve Şirketlerin birbirleriyle kolayca bağlantı kurmasına yardımcı olmak için Reklam Ekibi oluşturdu. Bu topluluk KılıçDijital için de bir güç haline geldi.

KılıçDijital ekibi, firmayı bu noktaya getiren en bilgili ve yardımsever kişilerden oluşmaktadır. KılıçDijital ekibi, Türkiye'nin önde gelen Reklam Çözümleri şirketi olmayı başardı.